Ostatnio, a więc 7.03 o godzinie 20 zaistniał wywiad znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O dyskusji tej stało się niebywale głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z wiodących tematów wśród różnorodnych mediów. To był pierwszy połączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego po odstąpieniu pary z królewskiej rodziny a także wyprowadzce do USA. W rozmowie z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Oprócz tego, w oparciu zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w rodzinie królewskiej są bardziej po stronie królowej Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Jednak nie można ukryć, iż poparcie jest niepomiernie zróżnicowane, w zależności od sympatii politycznych i wieku. Brytyjskie tabloidy , że jeżeli tylko Harry i Meghan chcieliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili nieodwracalnie swoją okazję. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła też temat tego, że książe nie zauważał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi, jak i również temat myśli samobójczych Meghan.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się przetwarzaniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili czwórkę znawców omawiających w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na analizę wywiadu 2 dni przed emisją. Eksperci, w tym były sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali cały wywiad, zarzucając przy tym Oprah brak obiektywnego podejścia natomiast Markle stosowanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym i Meghan został ukazany w w TVN24 wieczorem. Wówczas wywiad ten obserwowało średnio mniej więcej 1mln odbiorców. Stacja telewizyjna okazała się wtedy wiceliderem rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, że wywiad ten jedynie udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako dziennikarki, która jest w stanie wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Z uwagi na emocjonujące informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bezspornie można przyznać, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz